Fizisko aktivitāšu un
spēka treniņu nozīme.

Fiziskā aktivitāte tiek pozitīvi asociēta ar veselību un dzīves kvalitāti. Fiziskā aktivitāte palīdz mums būt veselīgākiem, dzīvespriecīgākiem un enerģiskākiem – tā palīdz uzlabot gan mūsu fizisko, gan garīgo veselību.
Pēc Pasaules Veselības organizācijas ieteikumiem, veseliem pieaugušajiem(vecumā no 18 līdz 64) nedēļā būtu nepieciešamas vismaz 150-300 minūtes aerobās fiziskās aktivitātes pie vidējas slodzes vai 75-150 minūtes aerobās fiziskās aktivitātes pie augstas slodzes.
Īpaši tiek norādīts uz nepieciešamību pēc spēka treniņiem un to, ka pieaugušajiem vismaz 2 dienas nedēļā būtu nepieciešams veikt muskuļus stiprinošas fiziskās aktivitātes vidējā vai augstā intensitātē, galvenajām muskuļu grupām.

Mazkustība ES izmaksā 80 miljardus eiro gadā.

Nepietiekama fiziskā aktivitāte ir viens no būtiskākajiem maināmajiem riska faktoriem neinfekcijas slimību, tostarp aptaukošanās, sirds un asinsvadu slimību, diabēta, vēža, hipertensijas un osteoporozes/osteoartrīta gadījumā.
Turklāt, Pasaules Veselības organizācijas publicētā pētījumā ir secināts, ka iedzīvotāju fizisko aktivitāšu trūkums Eiropas Savienības dalībvalstīm gadā izmaksā 80.4 miljardus eiro, tādējādi radot būtisku slogu veselības aprūpes sistēmai un visai sabiedrībai.

Brīvpieejas āra trenažieru laukumi.

Lai gan nepieciešamība pēc fiziskajām aktivitātēm liekas pašsaprotama, lielai daļai sabiedrības neizdodas tās ieviest savā ikdienas rutīnā. Darbs, laiks ar ģimeni, dažādi citi ikdienas uzdevumi neļauj atrast laiku, lai mērotu ceļu uz sporta zāli. Turklāt, ne visi var atļauties dārgo sporta zāles abonementu.
Pašvaldības, kas rūpējas par savu iedzīvotāju veselību, šo izaicinājumu risina, investējot brīvpieejas āra trenažieru laukumu izbūvē publiski pieejamās vietās. Tādējādi tiek nodrošinātas sportošanas iespējas visām iedzīvotāju grupām, to dzīvesvietas tuvumā, neatkarīgi no iedzīvotāju vecuma, dzimuma vai finansiālās rocības.

Omnigym pārveido ierasto pieredzi.

Omnigym piedāvā kvalitatīvus un ilgmūžīgus jaunākās paaudzes āra trenažierus, kuriem ar inovatīva svaru maiņas mehānisma palīdzību iespējams regulēt ceļamo svaru. Tas padara Omnigym āra trenažierus par piemērotiem visu vecuma grupu iedzīvotājiem – gan tiem, kas vēlas vieglas intensitātes spēka treniņu, gan tiem, kas meklē iespēju darboties ar smagākiem svariem.


Ja vēlies Omnigym āra trenažieru laukumu savā pašvaldībā, sazinies ar mums un izrunāsim iespējas.

Kontakti