Piemērotākās vietas āra trenažieru laukuma izbūvei.

Āra trenažieru laukumu galvenais mērķis ir veicināt iedzīvotājus nodarboties ar fiziskajām aktivitātēm, tādējādi uzlabojot iedzīvotāju fizisko un garīgo veselību. Līdz ar to, apsverot trenažieru laukuma izbūvi, pašvaldībai ir svarīgi izvēlēties tam piemērotu vietu – tādu, kas vietējiem iedzīvotājiem būtu viegli pieejama, turklāt visos gadalaikos.

Tā kā Omnigym āra trenažieru laukumi līdz šim uzstādīti vairāk kā 500 dažādos objektos, dažādās Eiropas valstīs – mums ir pāris ieteikumi.

Sporta centri un stadioni.

Pašvaldības sporta centrs vai stadions ir lieliska vieta, kur koncentrēt sporta infrastruktūras objektus, jo tā ir vieta, kur cilvēki visbiežāk dodas, ja vēlas nodarboties ar sportu. Trenažieru laukumu, kas izvietots pie stadiona izmantos ne tikai iedzīvotāji, kas speciāli devušies uz trenažieru laukumu, bet gan arī citu sporta veidu pārstāvji – spēka treniņiem.

Tāpat, lieliski piemērota vieta ir skolu stadioni un sporta laukumi.

Plānojot trenažieru laukuma izvietošanu ņemiet vērā, ka tam būs jāpiekļūst arī ziemā, tāpēc laukumu nevajadzētu attīstīt tur, kur netiek tīrīts sniegs.

Omnigym trenažieri izvietoti stadionā

Parki un aktīvās atpūtas vietas.

Lieliska vieta trenažieru laukumu izbūvei ir parki, dabas takas, pludmales un citas aktīvās atpūtas vietas. Trenažieru izvietošana šādos objektos ļauj sasniegt to iedzīvotāju grupu, kas ikdienā ar sportu nodarbojas maz vai nenodarbojas vispār. Esam veikuši iedzīvotāju iesaistes pētījumus vairākās pilsētās un, analizējot atgriezenisko saiti, secinām, ka vairumam cilvēku ir svarīgi, lai trenažieru laukums būtu tuvumā to ikdienas maršrutam – pa ceļam no darba, parkos, pludmalēs, pie bērnu laukumiem utml. – vietās, kur jau šobrīd tiek pavadīts brīvais laiks. 

Omnigym trenažieri dabas takā

Dzīvojamo māju pagalmi.

Saspringtajā dzīves ritmā daudziem ir grūti atrast laiku sporta aktivitātēm, tāpēc ir lieliski ja sportošanas iespējas ir pieejamas turpat pie mājas. Ja ierastais brauciens uz trenažieru zāli aizņem vismaz 2 stundas, tad treniņš ārā aizņems daudz mazāk, jo nav jāpavada laiks ceļā – vari iziet ārā kaut uz īsu 15 minūšu treniņu savā pusdienas laikā.

Turklāt, pagalmā izbūvēts trenažieru laukums ir arī lieliska iespēja nodrošināt kvalitatīvas fizisko aktivitāšu iespējas pusaudžiem, kas nereti savu brīvo laiku pavada savam vecumam neatbilstošos bērnu rotaļu laukumos. Tāpat, no mūsu pieredzes redzam, ka starp kaimiņiem bieži veidojas domubiedru grupas, kas regulāri nāk un kopīgi nodarbojas ar spēka treniņiem.

Omnigym trenažieri izvietoti daudzdzīvokļu ēku pagalmā

Biroju kompleksi.

Liela daļa no mums savu ikdienu pavada sēdus. Pie biroja izvietots trenažieru laukums ir lieliska iespēja motivēt biroja darbiniekus izkustēties svaigā gaisā. Šāda fizisko aktivitāšu iespēja palīdz darbiniekiem uzlabot veselību, darbspējas un kopējo labbūtību. Vairāki no mūsu partneriem saviem darbiniekiem organizē arī grupu treniņus treneru pavadībā.

Darba devēja ieguvums ir tas, ka darbinieki retāk slimo, ir dzīvespriecīgāki, spēj labāk koncentrēties. Turklāt, āra trenažieru zāles uzturēšana neprasa nekādus papildus līdzekļus, salīdzinot ar iekštelpu trenažieru zālēm.

Omnigym trenažieri pie biroja ēkas

Pārvietojamās trenažieru zāles.

Viena no Omnigym trenažieru priekšrocībām ir to vieglā montāža. Trenažierus iespējams montēt ne tikai uz betona pamatnes, bet arī uzstādīt uz pārvietojamām platformām. Daudzos gadījumos tas ir piemērotākais montāžas veids, jo tas neprasa papildu investīcijas laukuma izbūvē, turklāt ļauj pasūtītājam saglabāt elastīgumu un nepieciešamības gadījumā trenažierus pārvietot uz citu vietu.

Ja neesi drošs, ka izvēlētā vieta būs pareizā ilgtermiņā – trenažieri uz pārvietojamām platformām būs pareizākais lēmums.

Omnigym trenažieri izvietoti pie pludmales volejbola laukuma

Ja vēlies Omnigym āra trenažieru laukumu arī savā pašvaldībā, sazinies ar mums un izrunāsim iespējas.

Kontakti