Pirmie Omnigym āra
trenažieri Latvijā.

Priecājamies paziņot, ka 10. novembrī uzstādīti līdz šim pirmie Omnigym āra spēka trenažieri Latvijā.

Ropažu novada Upesciemā, pie Berģu Mūzikas un mākslas pamatskolas uzstādīti multifunkcionālie spiešanas guļus un pietupienu trenažieri, kuriem iespējams regulēt ceļamo svaru.

Pietupienu trenažieris aprīkots ar vienu svara paku, kas ļauj izpildīt vingrinājumus ar svaru no 20-60 kg. Savukārt, trenažieris spiešanai guļus aprīkots ar 2 svara pakām un tā svara diapazons vingrinājumu izpildei ir 10-85 kg.

Trenažieri uzstādīti brīvi pieejamā vietā, kur tie bez maksas būs pieejami iedzīvotājiem visu gadu.

Iedzīvotāju iniciatīva.

Projekts tika realizēts, pateicoties vietējo iedzīvotāju iesniegtajai iniciatīvai projektā “Sabiedrības līdzdalība”.

Iniciatīvas iesniedzējs Jānis: “Pagājušajā ziemā, pastaigājoties pa parku Tallinā, ievēroju, ka tālumā cilvēki nodarbojas ar sportu, neskatoties uz to, ka āra bija auksts un sniegs bija gandrīz līdz ceļiem. Pieejot tuvāk, sapratu, ka tie ir trenažieri ar kuriem iespējams izpildīt ierastos iekštelpu trenažieru vingrinājumus un pavisam vienkārši regulēt ceļamo svaru. Pirmo reizi redzēju āra trenažierus, kur patiešām iespējams aizvadīt nopietnu treniņu un prieks, ka ar šī projekta palīdzību izdevās šos trenažierus uzstādīt arī Upesciemā. Kvalitatīvas fiziskās aktivitātes svaigā gaisā ir pats labākais, ko varam darīt, lai uzlabotu savu fizisko un garīgo veselību. Ir teiciens, ka tautas sports ir lētākā un efektīvākā metode slimību profilaksei, tādēļ ceru ka iedzīvotāji aktīvi izmantos šos trenažierus un nākotnē būs arvien vairāk šādu objektu.”

No Omnigym komandas novēlam – lai labi kalpo!

Ja vēlies Omnigym āra trenažieru laukumu arī savā pašvaldībā, sazinies ar mums un izrunāsim iespējas.

Kontakti