Sabiedrības līdzdalības budžeta projekts Olainē.

Priecājamies paziņot, ka Olaines iedzīvotājiem nu ir vēl viena vieta, kurā produktīvi un aktīvi pavadīt brīvo laiku – Omnigym āra trenažieru laukums Olaines 2. vidusskolas teritorijā, kur uzstādīti 7 mūsdienīgi āra trenažieri ar slodzes regulēšanas iespēju.

Trenažieru laukums jau ieguvis popularitāti un to aktīvi apmeklē dažādu vecuma grupu iedzīvotāji.

Vietējo iedzīvotāju iniciatīva.

Šis āra trenažieru laukums tapis Olaines vietējā iedzīvotāja iesniegtās iniciatīvas rezultātā un pašvaldība par saviem līdzekļiem to realizējusi “Sabiedrības līdzdalības budžeta” ietvaros.

Tas mūs priecē jo īpaši, jo ir patīkami apzināties, ka no visiem konkursā iesniegtajiem projektiem, tieši āra trenažieru laukums bija tas, kas saņēma visvairāk iedzīvotāju balsu. Prieks, ka iedzīvotāji šādu infrastruktūru novērtē un vēlas sportot svaigā gaisā.

Video: TV3 ziņas

Iesniedz iniciatīvu arī savā pašvaldībā.

Sabiedrības līdzdalības projekti ir lielisks veids kā iedzīvotāji var iesaistīties pašvaldības lēmumu pieņemšanā un virzīt jaunas, interesantas, visai sabiedrībai nepieciešamas infrastruktūras attīstības idejas.

Ja vēlies Omnigym trenažierus arī savā pašvaldībā, atrodi “Sabiedrības līdzdalības budžeta” sadaļu pašvaldības vietnē un izvērtē iespējas iesniegt arī savu priekšlikumu.

Ja vēlies uzzināt sīkāku informāciju par Omnigym trenažieriem, droši sazinies ar mums.

Kontakti